خدمات گسترده بانک ملی ایران برای زائران اربعین حسینی

بانک ملی ایران از استقرار دستگاه های CRS (خودپرداز و خود دریافت) این بانک برای نخستین بار در مرزهای کشور و در مسیر پیاده روی اربعین حسینی خبر داد و گفت: در مرزهای خروجی استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان دستگاه های خودپردازATM، کیوسک و پایانه غیرنقدی بانک ملی ایران راه اندازی شده است.
مسعود خاتونی در گفت و گو با روابط عمومی بانک ملی در توضیح قابلیت های این دستگاه ها گفت: زائران می توانند به کمک این دستگاه ها وجوه خود را انتقال دهند و یا وجه جدیدی را از دستگاه برداشت کنند.
وی تاکید کرد: همچنین زائران می توانند پس از ورود به کشورمان، وجه نقد خود را با دستگاه های CRS بانک ملی ایران به حساب خود واریز کنند.
وی با بیان این که امکان پرداخت عوارض خروج زمینی از کشور بر روی خودپردازها، کیوسک ها و پایانه غیرنقدی بانک ملی ایران نیز راه اندازی شده است، اظهار کرد: زائران می توانند با پرداخت عوارض از این طریق، رسید آن را نیز دریافت کنند.
ایشان با بیان اینکه عوارض خروج زمینی از کشور مربوط به اربعین در سامانه های غیرحضوری بانک ملی به طور مجزا مشخص شده است، افزود: هیچ محدودیتی از نظر تعداد برای نصب این سامانه ها در نقاط مرزی و مسیر راهپیمایی اربعین وجود ندارد و به تمام مسئولان ادارات امور شعب بانک در استان های مرزی اعلام شده که بنا به ظرفیت موجود در مسیرهای مشخص شده توسط وزارت کشور و سازمان حج و زیارت، این خدمات را ارائه نمایند.
معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی با عنوان این که بانک ملی ایران در تمام مرزها شعبه دارد و در هر شعبه نیز به تعداد کافی دستگاه خودپرداز، پایانه فروش و کیوسک استقرار پیدا کرده است، ادامه داد: برای جلوگیری از ازدحام زائران عزیز در یک منطقه، نقاطی در مسیر مشخص شده است که با استقرار سامانه های سیار به زائران خدمت رسانی می کند.
منبع: خبر های بانکی
درخواست دمو و خرید
درخواست دمو
خرید نرم افزار
لیست مشتریان
تماس با ما