دستگاه کارتخوان(پوز)

دستگاه کارتخوان(پوز)

یکی از ملزومات قرض الحسنه‌ها دستگاههای کارتخوان می‌باشد که با خرید این دستگاه و تخصیص آن به شماره حساب‌های قرض الحسنه (حساب مشترک) این دستگاهها در اختیار مشتریان قرض الحسنه قرار می گیرد

حال مبالغ تمامی تراکنشهای خرید روی دستگاهها، در حساب قرض الحسنه قرار می گیرد و از طریق سامانه واریز تراکنشهای پوز نرم افزار از طریق شماره ترمینال، تمامی تراکنشها را روی حساب پس انداز مشتری به صورت خودکار ثبت سند می نماید. که باعث افزایش نقدینگی و منابع مالی خوبی برای قرض الحسنه ها شده است. این روش با استقبال خوبی همراه شده زیرا مشتریان صندوق‌ها هم دوست دارند درآمدشان در پس انداز قرض الحسنه قرار گیرد و از مزایای آن استفاده نمایند

 

 

 

شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد در جهت توجه به اصل مشتری مداری و رفع نیازمندیهای مشتریان خود آنچه که در بخش سخت افزارهای مربوط به سامانه ها و نرم افزار ها نیاز است را تهیه و به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

دستگاه کارتخوان PAX S910

کارتخوان سیار PAX-S910 از سری محصولات برند PAX یک دستگاه با ابعاد متوسط و سیار است که به شما برای دریافت مبلغ فروش محصولات یا خدمات از مشتری کمک می کند.دستگاه پایانه فروش S910 پکس یکی از مطلوب ترین های این برند است. وزن کم محصول که دارای پرینتر سریع با مصرف انرژی بسیار کم و دستگاهی مقرون به صرفه است.

این کارتخوان به ۵ حساب بانکی متصل می گردد که به دلخواه میتوانید یکی را انتخاب کنید.این دستگاه با کاغذ رول ۱۲ متری در زمره بهترین و باصرفه ترین های پایانه فروش قرار دارد.این محصول برای شروع به کار  به کاغذ مخصوص  و سیم کارت نیاز دارد و با استفاده از دیتای سیم کارت با سرور مرکزی ارتباط برقرار می کند.

این دستگاه قابلیت ثبت و ارسال تراکنش های کارت بانکی خرید در کوتاه ترین زمان ممکن و با امنیت مورد تایید نظام پرداخت شاپرک را دارا است.برای فعال سازی دستگاه باید تصویر مدارک هویتی و کسب و کار خود را جهت راه اندازی و اتصال دستگاه به حساب بانکی ارائه دهید.

همچنین مهم نیست که حساب شما در کدام بانک است ، در صورت کامل بودن مدارک، طی ۵ روز کاری دستگاه توسط یکی از شرکتهای دارای مجوز خدمات پرداخت برای شما فعال سازی خواهد گردید.کارتخوان سیار PAX-S910 با قابلیت پذیرش کلیه کارت‌های بانکی در اندازه‌ی متوسط و صفحه نمایش لمسی و رنگی و خوانا می‌باشد.

 

دستگاه کارتخوان VERFONE vx675

یک دستگاه جمع جور و با سرعت بالا می باشد.

این برند دستگاه بی سیم می باشد و با استفاده از سیم کارت تراکنش انجام می دهد.

لازم به ذکر است سیم کارت موجود در دستگاه می بایست شارژ ریالی, بسته اینترنتی و آنتن دهی در محل مورد استفاده داشته باشد. 

قابلیت پرداخت در هر مکان و هر زمان VeriFone VX 675 دستگاه POS قابل حمل بی سیم می باشد. طراحی ارگونومیک، زیبایی و دقت در طراحی آن باعث ردیده وسیله مناسب برای پرداخت در رستوران ها، هتل ها ، سرویس های حمل کالا و یا هر جا که نیاز به پرداخت آنی دارند گردد. بدنه ضد ضربه حتی امکان استفاده در شرایط سخت را نیز محیا می سازد.