چرا سازمان یا موسسه شما به نرم افزار قرض الحسنه نیاز دارد؟

ممکن است سوالاتی که در حال حاضر ذهن شما مدیر محترم را به خود مشغول کرده باشد، موارد زیر باشد:

  • چرا سازمان یا موسسه شما به نرم افزار صندوق قرض الحسنه نیاز دارد؟
  • آیا تعداد اعضای صندوق قرض الحسنه شما به حدی می باشد که در زمان درخواست وام با ازدحام و شلوغی اعضا روبرو شوید و ارائه فرم های کاغذی درخواست، تکمیل و ضمانت های لازم ، بررسی فرم های متقاضیان برای شما سخت باشد؟
  • آیا احساس می کنید فرهنگ سازمانی و سطح دانش کامپیوتری پرسنل شما به گونه ای می باشد که اگر فرآیند درخواست وام از طریق وب سایت در شبکه داخلی یا اینترنت را راه اندازی نمودید، اعضای صندوق از آن استقبال کنند؟
  • بودجه صندوق شما برای خرید یک نرم افزار حرفه ای با پشتیبانی مستمر در چه حدی است؟
چرا نرم افزار صندوق قرض الحسنه

چرا نرم افزار صندوق قرض الحسنه

و اما پاسخ تمامی این سوالات…

تعداد اعضای صندوق چه زیاد باشد چه کم، پیاده سازی نرم افزار مدیریت قرض الحسنه باعث می شود بر آنها راحت تر مدیریت کنید. توجه داشته باشید متقاضی در کمترین زمان ممکن از هر مکانی از طریق اینترنت می تواند درخواست وام خود را ثبت و مدیر صندوق نیز در حداقل زمان درخواست ها را بررسی می کند. به این ترتیب فرآیند درخواست حضوری و فرم های کاغذی و امضاهای متعدد حذف خواهد شد. این یعنی همان ویژگی مثبت برای صندوق شما و اعضای شما

موضوع دوم فرهنگ سازمانی می باشد، مطمئن باشید با مطرح نمودن نصب نرم افزار تحت وب قرض الحسنه برخی مدیران تصمیم گیرنده مخالفت خود را مطرح خواهند نمود. شاید نگرانی آنان عدم آشنایی پرسنل با فناوری اطلاعات باشد، جهت برطرف نمودن این مشکل می بایستی قبل از راه اندازی این سامانه اطلاع رسانی و آموزش های لازم صورت پذیرد و برای مدت محدودی روش سنتی درخواست وام همزمان انجام شود تا فرهنگ درخواست غیرحضوری وام در سازمان فراگیر شود.

در صورتی که سازمان شما کوچک و متمرکز باشد نرم افزار صندوق قرض الحسنه می تواند در مدیریت درخواست ها و گزارشات متنوعی که این سیستم به شما ارائه می دهد، کمک شایانی نماید.

امروزه هزینه نمودن برای نرم افزار، مانند خرید لوازم اداری و سایر وسایل مورد نیاز، برای هر سازمان، اداره و شرکتی که خدمات به مشتریان و اعضای خود ارائه می دهد، الزامی به نظر می آید.

کارشناسان تصمیم ساز می بایستی مدیران تصمیم گیرنده را متقاعد سازند که نرم افزار هزینه نیست بلکه یک ارزش افزوده است. نرم افزار قرض الحسنه پاسارگاد تحول شگرفی در فرآیندهای صندوق شما به وجود خواهد آورد. رضایت مشتریان فعلی ما تائیدی بر این ادعا می باشد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: ۵٫۰۰ out of 5)

Loading...