صندوق قرض الحسنه

چرا سازمان یا موسسه شما به نرم افزار قرض الحسنه نیاز دارد ؟

[mini-icon icon=”question-sign”] آیا تعداد اعضای صندوق قرض الحسنه شما به حدی میباشد که در زمان درخواست وام با ازدحام و شلوغی اعضا روبرو شوید و ارائه فرم های کاغذی درخواست، تکمیل و ضمانت های لازم ، بررسی فرم های متقاضیان برای شما سخت باشد ؟

[mini-icon icon=”question-sign”] آیا احساس میکنید فرهنگ سازمانی و سطح دانش کامپیوتری پرسنل شما به گونه ای میباشد که اگر فرآیند درخواست وام از طریق وب سایت در شبکه داخلی یا اینترنت را راه اندازی نمودید ، اعضای صندوق از آن استقبال کنند ؟

[mini-icon icon=”question-sign”] بودجه صندوق شما برای خرید یک نرم افزار حرفه ای با پشتیبانی مستمر در چه حدی است ؟

اکنون میخواهیم به سئوالات بالا پاسخ دهیم

[mini-icon icon=”check”] تعداد اعضای صندوق چه زیاد باشد چه کم ، پیاده سازی نرم افزار قرض الحسنه باعث می شود بر آنها راحت تر مدیریت کنید . توجه داشته باشید متقاضی در کمترین زمان ممکن از هر مکانی از طریق اینترنت می تواند درخواست وام خود را ثبت و مدیر صندوق نیز در حداقل زمان درخواست ها را بررسی میکند. به این ترتیب فرآیند درخواست حضوری و فرم های کاغذی و امضاهای متعدد حذف خواهد شد . این یعنی همان ویژگی مثبت برای صندوق شما و اعضای شما

[mini-icon icon=”check”] موضوع دوم فرهنگ سازمانی میباشد، مطمئن باشید با مطرح نمودن نصب نرم افزار تحت وب قرض الحسنه برخی مدیران تصمیم گیرنده مخالفت خود را مطرح خواهند نمود شاید نگرانی آنان عدم آشنایی پرسنل با فناوری اطلاعات باشد ، جهت برطرف نمودن این مشکل میبایستی قبل از راه اندازی این سامانه اطلاع رسانی و آموزش های لازم صورت پذیرد و برای مدت محدودی روش سنتی درخواست وام همزمان انجام شود تا فرهنگ درخواست غیرحضوری وام در سازمان فراگیر شود.

[mini-icon icon=”check”] در صورتی که سازمان شما کوچک و متمرکز باشد نرم افزار صندوق قرض الحسنه میتواند در مدیریت درخواست ها و گزارشات متنوعی که این سیستم به شما ارائه میدهد ، کمک شایانی نماید.

[mini-icon icon=”check”] امروزه هزینه نمودن برای نرم افزار ، مانند خرید لوازم اداری و سایر وسایل مورد نیاز ، برای هر سازمان ، اداره و شرکتی که خدمات به مشتریان و اعضای خود ارائه میدهد ، الزامی به نظر می آید.

[mini-icon icon=”check”] از اینرو کارشناسان تصمیم ساز میبایستی مدیران تصمیم گیرنده را متقاعد سازند که نرم افزار هزینه نیست بلکه یک ارزش افزوده است. نرم افزار قرض الحسنه پاسارگاد تحول شگرفی در فرآیندهای صندوق شما بوجود خواهد آورد .رضایت مشتریان فعلی ما تائیدی بر این ادعای ما میباشد.

درخواست دمو و خرید
درخواست دمو
خرید نرم افزار
لیست مشتریان
تماس با ما