نرم افزار صندوق خانوادگی

Employment

Employment

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دانش اهاد استفاده از نرم افزار های مختلف برای امور مختلف در بین افراد مرسوم شده است. با توجه به حساس بودن بخش حسابرسی استفاده از نرم افزار هایی با این کارایی میتواند به افراد در حسابرسی ها کمک کند. همچنین امروزه بین خانواده ها و دوستان صندوق هایی با عنوان صندوق قرض الحسنه رواج پیدا کرده است.برای حسابرسی این چنین صندوق هایی می توان از نرم افزار صندوق خانوادگی استفاده کرد.

مزیت های این نرم افزار صندوق خانوادگی استفاده آسان و کاربردی آن است. دیگر نیازی نیست که افراد با داشتن دفترچه خود به دنبال تایید و امضای دستی شخص صندوق دار باشند. با یک روش ساده پرداخت های اقساط انجام می شود و از طرف دیگر صندوق دار نیز نیازی نیست که مدام قسط ها را بررسی کند. چه کسی پرداختی داشته , چه کسی این ماه باید سهم خود را دریافت کند و… و کار بسیار سهل و آسان می گردد. حتی بدون نرم افزار های حسابرسی صندوق باید برای یک نمودار ساده که افراد از شما بخواهند بخواهید ساعت ها وقت بگذارید.

نرم افزار صندوق خانوادگی

چه چیزی ارزشمند تر از زمان برای افراد است که این چنین هدر برود.به کمک نرم افزار صندوق خانوادگی دیگر نیازی به نوشتن های غیر ضروری نیست. هر زمان که هر شخصی نیاز به جدول پرداختی جدول سود چند ماهه صندوق و هر چارت دیگری داشت تنها در چند ثانیه می تواند به آن ها دسترسی داشته باشد. استفاده از این نوع نرم افزار ها تنها برای صندوق های کوچک کاربردی نیست. بلکه تعداد نفرات می تواند متغیر باشد.

حتی با تعداد نفرات بالا نیز می توان از چنین نرم افزاری استفاده کرد و کاربرد دارد. از مزیت هایی که این نرم افزاردارد این است که میتوان حساب افراد را فعال و یا غیر فعال کرد. در این صورت هیچ نیازی نیست که به صورت کلی حساب شخص پاک شود و از دوره ها حذف شود. می توان در مورد پرداختی ها و دریافتی های اشخاص هر زمان که بخواهیم اطلاعاتی از حساب کاربریش دریافت کنیم. استفاده از این نرم افزار صندوق خانوادگی بسیار آسان می باشد.

تنها کافیست که شما کار کردن با کامپیوتر را تا حدودی بلد باشید. هیچ نیازی به کار های پیچیده در آن نیست. این نرم افزاری که توسط شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد تهیه و تنظیم شده است دارای کاربرد ها و مزیت های بسیار زیادی می باشد که میتوانید آن ها را از سایت مشاهده نمایید.

برای تهیه نرم افزار صندوق خانوادگی پاسارگاد می توانید با کارشناسان فروش ما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. توجه داشته باشید که این نرم افزار صندوق توسط برنامه نویسان و حسابداران حرفه ای تیم ما تهیه و تولید شده است

و کارکردن با آن کاملا تضمینی است. دیگر نیازی نیست که تمام حسابرسی های صندوق های خانوادگی خود را در دفتر ها بنویسید و یا برای یافتن یک نمودار سود ساده بخواهید ساعت وقت خود را هدر بدهید.

 

درخواست دمو و خرید
درخواست دمو
خرید نرم افزار
لیست مشتریان
تماس با ما