انتقال وجه به روش پایا و ساتنا

این سامانه به صندوق‌های قرض‌الحسنه و تعاونی‌های اعتبار امکان می‌دهد تا بدون هیچگونه محدودیتی در سقف تراکنش و تعداد عملیات، انتقال وجه ساتنا و پایا را به صورت مستقیم از درون برنامه داخلی پاسارگاد خود انجام دهند. 

دیگر نیازی به استفاده از سامانه‌های اینترنت بانک و محدودیت‌هایشان نیست!

انتقال وجه بدون محدودیت و به صورت مستقیم از طریق برنامه

پایا چیست؟

پایا یک سیستم الکترونیکی برای انتقال وجه بین بانکی در مبالغ کم (تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان) به صورت غیرحضوری است. این سامانه از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی، موبایل بانک و یا شعبه اینترنتی بانک قابل دسترس بوده و سرعت کمتر نسبت به ساتنا و کارمزد کم را برای تراکنش‌ها ارائه می‌دهد.

پایا وجه قرض الحسنه

ساتنا چیست؟

ساتنا یک سیستم الکترونیکی برای انتقال وجه بین بانکی به صورت غیرحضوری است که هیچ محدودیتی برای سقف واریز روزانه ندارد. این سامانه از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی، موبایل بانک و یا شعبه اینترنتی بانک قابل دسترس بوده و سرعت بالا (حداکثر ۳۰ دقیقه) و کارمزد بالاتر نسبت به پایا را برای تراکنش‌ها ارائه می‌دهد.

ساتنا برای انتقال وجه‌های با مبالغ بالا و تراکنش‌های تجاری با تعداد تراکنش بالا مناسب است.

سامانه ساتنا و پایا پاسارگاد چیست؟

  • انتقال وجه بین بانکی بدون هیچگونه محدودیت سقف: دیگر نگران جابجایی مبالغ سنگین نباشید!
  • انجام تراکنش به صورت مستقیم از طریق برنامه: بدون نیاز به ورود به سامانه‌های جانبی، به راحتی و در هر مکانی تراکنش خود را انجام دهید.
  • سرعت و امنیت بی‌نظیر: تراکنش‌های شما با بالاترین سطح امنیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد.
  • تجربه‌ای کاربری ساده و لذت‌بخش: رابط کاربری آسان و روان ساتنا و پایا پاسارگاد، انجام تراکنش را برای شما به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدیل می‌کند.

با مشاهده این ویدئو اطلاعات کاملی درباره این سامانه به دست خواهید آورد و نحوه کار با آن را خواهید آموخت.

پیمایش به بالا