سامانه‌های کاربردی

تمام آنچه که در کنار نرم افزار به حرفه ای تر شدن و کارآمد تر شدن موسسه شما کمک میکنند…

سامانه‌های دیجیتال

پیشخوان مجازی

امروزه با توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان یکی از الزامات کسب و کارهای مختلف، از جمله صندوق های قرض الحسنه است. پیشخوان مجازی یکی از ابزارهای مهم برای ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان است. این ابزار به مشتریان این امکان را می دهد تا بدون مراجعه به شعبه، بسیاری از خدمات بانکی مورد نیاز خود را به صورت آنلاین دریافت کنند.

سامانه پیشخوان مجازی پاسارگاد

شعبه‌ای در منزل مشتریان شما

باجه شبانه‌روزی موسسه مالی شما

 • کاملا مشابه اینترنت بانک‌های متداول
 • امکان ورود به برنامه از طریق نام کاربری و رمز عبور منحصربفرد به هر مشتری
 • امکان مشاهده وضعیت حساب،موجودی حساب، مانده در دسترس و گردش حساب
 • امکان ثبت درخواست وام
 • امکان اطلاع از وضعیت وام، جزئیات وام و گردش اقساط وام
 • خدماتی مشابه با سایر همراه بانک‌ها
 • مشاهده موجودی حساب و صورت حساب سپرده
 • انتقال وجه 
 • مدیریت و درخواست تسهیلات
 • واریز اقساط از طریق درگاه بانکی

بانکداری در جیب مشتریان شما

پاسخگوی نیازهای مشتریان شما

 • امکان تماس مشتری با سامانه جهت انجام کلیه خدمات بانکی 
 • امکان تماس موسسه مالی با مشتریان و پخش پیام‌های دلخواه
 • قابلیت گزارش‌گیری از تماس‌های برقرار شده
 • ارسال خودکار پیامک واریز و برداشت وجه
 • ارسال خودکار مراحل درخواست و اخذ وام
 • ارسال پیامک یادآوری پرداخت اقساط وام

مدیریت ارتباط با مشتری

میان‌بری برای انجام کارهای بانکی

 • قابل استفاده بدون محدودیت زمانی و به صورت شبانه‌روزی
 • قابل استفاده با تمام مدل‌‎های تلفن همراه و تمام سیستم عامل‌ها
 • انجام تراکنش‌های مالی با شماره گیری کد USSD
 • کاملا مشابه با سایر کارت‌های عضو شبکه شتاب
 • دریافت وجه نقد از دستگاه‌های خودپرداز
 • خرید و پرداخت وجه از طریق دستگاه پوز
 • انتقال وجه کارت به کارت
 • ثبت سند آنی خودکار در نرم افزار موسسه

گامی در جهت افزایش سرمایه موسسه

اتصال مطمئن به سازمان مالیات

این سامانه در نرم افزار شرکت پاسارگاد تعبیه خواهد شد و مشتریان می‌توانند از داخل برنامه و بدون نیاز به نرم افزارهای واسط، اطلاعات خود را به‌صورت خودکار به سامانه مودیان سازمان امور مالیاتی ارسال نمایند.

آیا موسسه شما موظف به ارسال اطلاعات به سازمان مالیات است یا خیر؟ این مقاله به شما کمک می‌کند: “کدام موسسات مالی باید از سامانه مودیان استفاده کنند؟

 • انجام عملیات پایا و ساتنا درون برنامه
 • بدون محدوددیت سقف واریز روزانه
 • مختص مشتریان حقوقی دارای مجوز
سامانه پایا/ساتنا پاسارگاد

انتقال وجه بدون محدودیت سقف روزانه

ثبت سند آنلاین و خودکار

امروزه، خدمات غیرحضوری و الکترونیکی بانکداری، پرداخت اقساط و سایر پرداخت‌ها را سریع‌تر و آسان‌تر از همیشه کرده‌اند. با استفاده از شناسه‌های پرداخت منحصر به فرد برای حساب‌ها و تسهیلات، دیگر نگران اشتباه در واریز یا واریزهای مجهول به موسسه نباشید.

در صورتی که با شناسه واریز آشنا نیستید توصیه می‌شود این مقاله را مطالعه فرمایید: “همه چیز درباره واریز شناسه دار

توسط این سامانه می‌توان بدون نیاز به مراجعه به سایت‌ها و سامانه‌های صیادی دیگر، چک‌های صیادی مشتری را در نرم افزار استعلام و تایید  نمود. همچنین قابلیت انتقال و عودت نیز در این سامانه تعبیه شده است.

این امکان در دو فرم چک‌های واگذاری و چک‌ها انتظامی (ضمانتی) قابلیت به‌کارگیری را دارند.

تایید، رد و استعلام چک صیادی داخلی

ثبت سند آنلاین و خودکار

سفته الکترونیک یک سند حقوقی آنلاین است که به موجب آن صادرکننده سفته الکترونیک متعهد می‌گردد که در تاریخ مشخص، مبلغ توافقی را به شخص گیرنده (حقیقی یا حقوقی) پرداخت نماید.

با توجه به لزوم حرکت به سمت حذف کاغذ، سامانه سفته الکترونیکی یکی از خدماتی است که همسو با پیشرفت تکنولوژی به صورت آنلاین می‌توانید آن را دریافت کنید . بنابراین دیگر نیازی به مراجعه به بانک و واحدهای فروش سفته نیست و بدون اتلاف انرژی، زمان و هزینه از فواید آن بهره‌مند شوید. این سامانه جهت تسهیل روند وام‌دهی به صورت غیرحضوری تولید شده است.

سامانه ما به شما کمک می‌کند تا سررسید اقساط را به مشتریان خود یادآوری کنید و اقساط معوقه را از طریق پیامک یا تماس تلفنی به اطلاع آنها برسانید. شما می‌توانید سیاست‌های مورد نظر خود را برای ارسال این یادآوری‌ها تعریف کنید.

خداحافظی با اقساط معوق

رمز رضایت سرمایه گذاران

این سامانه برای صندوق‌هایی با کارکرد مدیریت سپرده سرمایه گذاری کاربرد خواهد داشت. در این سامانه امکان تعریف انواع حساب های سپرده کوتاه مدت و بلند مدت با نرخ سود متفاوت فراهم شده است. بدین طریق می‌توانید در زمان‌های معین با اعمال تنظیمات اختصاصی خود، به سرمایه گذاران خود به صورت خودکار واریز سود نمایند.

این سامانه به عنوان جایگزینی برای دستگاه کارتخوان و شناسه واریز معرفی شده است.  با داشتن این سامانه برای هر حساب و وام یک لینک پرداخت یکتا ایجاد می‌شود. با استفاده از این لینک، مشتریان به راحتی برای پرداخت اقساط خود و همچنین انجام واریزی به حسابهای خود، اقدام خواهند کرد.

در صورتی که درباره این سامانه نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، توصیه می‌شود این مقاله را مطالعه فرمایید: “لینک پرداخت جایگزین کارت خوان و شناسه واریز

ساده‌ترین راه پرداخت آنلاین

پرداخت بدون نیاز به اینترنت

این سامانه عملیات پرداخت اقساط را برای مشتریان بیش از پیش ساده کرده است. مشتریان می توانند با داشتن شناسه های منحصر به هر پرداخت، مبلغ قسط پرداختی خود را بدون نیاز به درج شماره حساب صندوق، از طریق کلیه سامانه های آنلاین (اینترنت بانک و همراه بانک کلیه بانک‌ها و همچنین اپلیکیشن‌های مستقل پرداخت مانند آپ) پرداخت نمایند.

حتماً می‌دانید که اطلاعات و داده‌ها چقدر ارزشمند هستند. از دست دادن این اطلاعات می‌تواند به یک فاجعه منجر شود. اینجاست که بکاپ‌گیری وارد می‌شود. سامانه بکاپ‌گیری از نرم‌افزار قرض‌الحسنه پاسارگاد به شما این امکان را می‌دهد که همیشه یک نسخه پشتیبان از داده‌های حیاتی خود روی دیتاسنترهای پاسارگاد داشته باشید.

در صورتی که درباره این سامانه نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، توصیه می‌شود این مقاله را مطالعه فرمایید: “اهمیت بکاپ گیری در نرم افزار قرض الحسنه و نرم افزار حسابداری

امنیت بی‌نظیر برای داده‌های شما

سامانه‌های سخت افزاری

اتصال به دستگاه خودپرداز، کش‌لس و وب کیوسک

با اتصال این دستگاه‌ها به نرم‌افزار قرض‌الحسنه پاسارگاد، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعبه برای واریز به حساب پس‌انداز و پرداخت اقساط تسهیلات خود یا دیگران نیست. این کار را می‌توانید به راحتی از طریق این دستگاه‌ها انجام دهید و نرم‌افزار قرض‌الحسنه پاسارگاد نیز به طور خودکار و در لحظه، مبالغ واریزی را شناسایی و ثبت می‌کند.

آینده از آنِ تکنولوژی است

همراه با تکنولوژی قدم بردارید.

اتصال به دستگاه پوز، اثر انگشت، وب‌کم، قلم نوری و بارکد خوان

موسسات مالی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، از طیف وسیعی از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. هر یک از این دستگاه ها، نقشی کوچک اما مهم در مدیریت بهتر مشتریان ایفا می کنند.

با به کار گیری از این دستگاه‌ها، کارایی خود را افزایش دهید، خدمات به مشتریان را بهبود ببخشید و هزینه‌های خود را کاهش دهید.

دستگاه pc-pos در واقع ترکیب POS فروشگاهی است که با سیستم نرم افزار قرض الحسنه پاسارگاد، از طریق یک رابط نرم­ افزاری (سامانه دستگاه کارت خوان فروشگاهی) مرتبط شده است.

با استفاده از  این سامانه، کاربران صندوق می‌توانند به راحتی خدمات مختلفی مانند واریز وجه، پرداخت اقساط و غیره را به مشتریان حضوری ارائه دهند. ثبت آنی و خودکار تراکنش‌ها در این سامانه، احتمال خطا را به حداقل می‌رساند.

دقت در ارائه خدمات به مشتریان

مشتریانی راضی، وفاداری ابدی!

ارائه دستگاه کارتخوان به مشتریان، راهی برای افزایش رضایت و وفاداری آن‌ها است. با استفاده از این سامانه، امکان ارائه دستگاه کارتخوان به مشتریان خود را خواهید داشت.

این سامانه به دستگاه‌های پوزِ مشتریان صندوق‌ها متصل می‌شود و تراکنش‌های آن‌ها را به طور خودکار به حساب پس‌انداز مرتبط با هر دستگاه واریز و ثبت می‌کند.

سامانه‌های استعلامی

در دنیای امروز، احراز هویت افراد فقط با دریافت مدارک فیزیکی کافی نیست. سامانه استعلام ثبت احوال پاسارگاد راه حلی برای این مشکل است. با استفاده از این سامانه، می‌توانید اطلاعات هویتی افراد را به طور آنلاین و بدون اتلاف وقت از مراجع ذی‌صلاح استعلام و در نرم‌افزار خود ثبت کنید.

دیگر فریب مدارک جعلی را نخورید!

کلاهبرداری با آدرس‌های جعلی؟

با وجود این سامانه‌ی آنلاین پس از وارد کردن کد پستی، آدرس مشتری به صورت خودکار از اداره پست دریافت و در نرم افزار ثبت می‌گردد. با استفاده از این نرم‌افزار و فراهم بودن امکان استعلام از اداره پست، ضریب اطمینان از آدرس مشتری بالا می‌رود.

یکی از چالش های بزرگ موسسات مالی از دیرباز، اعطای امتیازات یا تسهیلات به مشتریان بدون شناخت کافی از ریسک معامله با آنها بوده است. این امر، ریسک معامله با افراد بدحساب را افزایش داده و خسارات جبران ناپذیری را به موسسات مالی تحمیل کرده است.

در راستای حل این مشکل، سامانه اعتبار سنجی با اتصال به سیستم بانک مرکزی، وضعیت کامل حساب‌های مشتری در تمام بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، سازمان‌های قضایی، شرکت‌های لیزینگ و سازمان‌های عمومی دولتی و خدماتی را استعلام می‌کند. در نهایت نتیجه را در قالب نمودارها و جداول متعدد در اختیار مدیران صندوق قرار می‌دهد.

به جنگ بدحسابی‌ها بروید!

به مشتریان خود اعتماد کنید!

این سامانه با اتصال به سیستم بانکداری کشور و استعلام شماره حساب مشتریان، کاربر صندوق را از وضعیت حیات صاحب حساب و همچنین وضعیت فعال یا غیرفعال بودن حساب فرد، آگاه می‌سازد. همچنین با محاسبه شماره شبا مشتریان، عملیات واریز به حساب بانکی آنها را برای کاربران صندوق قرض‌الحسنه ساده و سریع می‌کند.

پیمایش به بالا