سنسور اثر انگشت

سنسوراثر انگشت


شما می توانید با خرید دستگاه اثر انگشت و اتصال آن به نرم افزار ، اثر انگشت مشتریان خود را هنگام افتتاح حساب به صورت مستقیم در نرم افزار ثبت نمایید.حال در زمانی که مشتری برای برداشت وجه رجوع می کند با زدن انگشت خود روی سنسور ، نرم افزار با  الگوریتم بررسی اثر انگشت ، او را شناسایی کرده و مشخصات حساب را در فرم دریافت و پرداخت نمایش می دهد.

همچنین شما می توانید اثر انگشت کاربران نرم افزار را در تعریف کاربران ذخیره کنید و آنها می توانند به جای ورود نام و رمز در فرم ورود به نرم افزار ، از سنسور اثر انگشت استفاده کنند و وارد نرم افزار شوند.

 

شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد در جهت توجه به اصل مشتری مداری و رفع نیازمندیهای مشتریان خود آنچه که در بخش سخت افزارهای مربوط به سامانه ها و نرم افزار ها نیاز است را تهیه و به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

سنسور اثر انگشت Suprima

اسکنر اثر انگشت سوپریما مدل BioMini Plus2 قابلیت اسکن اثر انگشت را با سرعت بالا دارا می‌باشد.لازم به ذکر است که الگوریتم تشخیص اثر انگشت این اسکنر یکی از بهترین الگوریتم های تشخیص اثر انگشت در دنیا به شمار می رود که اسکنر آن اسکن اثر انگشت را با قدرت 500 Dpi انجام می دهد. اتصال این اسکنر با کابل USB به کامپیوتر امکان پذیر است. اسکنر اثر انگشت سوپریما مدل BioMini Plus2 بالاترین رتبه کیفیت در NIST&MINEX و FVC را کسب کرده است. اسکنر اثر انگشت سوپریما مدل BioMini Plus2 دارای سنسور اثر انگشت با قابلیت شناسایی اثر انگشت زنده میباشد که قبلا در اسکنر های اثر انگشت biomini slim ،biomini combo استفاده شده بود. نکته قابل توجه در مورد این دستگاه این است که قابلیت تشخیص اثر انگشت زنده را نیز دارد. این دستگاه طوری طراحی شده است که سطوح امنیتی بالا را فراهم می‌کند و همچنین می‌توان این دستگاه را به طور همزمان به چندین دستگاه اداری دیگر متصل کرد

ویژگی های اسکنر اثر انگشت suprema 

 

1- سنسور اثر انگشت نوری قوی با کیفت ساخت بالا

2- تصویر ایمن و با کیفیت بالا برای انگشتان حتی در صورت مرطوب و خیس بودن

3- سطح سنسور جامد و ضد خش برای گرفتن تصویر با کیفیت بالا از اثر انگشت

4- الگوریتم فرشده سازی WSQ تایید شده توسط FBI

5- سرعت شناسایی بسیار بالا : 1:1 در 550ms و در 1:1000 در 700ms

6- داری 8 MB حافظه فلش

7- درگاه های ارتباطی متنوع