وب کیوسک

وب کیوسک


پایانه غیر نقدی وب‌کیوسک دستگاهی است که در صندوق‌ها، در محیط مشتری نصب می گردد.این دستگاه به نرم افزار قرض الحسنه متصل می‌شود و مشتری می‌تواند از طریق این دستگاه اقساط وام خود را با کارت‌های عضو شتاب پرداخت نماید. همچنین برای واریز به حساب پس‌انداز نیز می تواند از وب کیوسک استفاده نماید.

نرم افزار پس از تایید پرداخت اقدام به صدور سند خودکار واریز می نماید و رسید از طریق پایانه در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. با نصب این دستگاه مراجعات به باجه کمتر شده و مردم می توانند بدون قرار گرفتن در صف ، از طریق کشلس اقساط خود را واریز نمایند.این دستگاه به صورت ایستاده در محیط مشتری در اختیار مشتری قرار می گیرد.

 

 

شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد در جهت توجه به اصل مشتری مداری و رفع نیازمندیهای مشتریان خود آنچه که در بخش سخت افزارهای مربوط به سامانه ها و نرم افزار ها نیاز است را تهیه و به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

 

قابلیت های کیوسک اطلاع رسانی

  • قابلیت تبلیغات صوتی و تصویری و پیام های آموزشی
  • قابلیت معرفی سازمان (راهنمای طبقات)، مدیران، معاونین و مسئولین ذیربط با ذکر مشخصات
  • قابلیت اتصال به اینترنت
  • ارائه سرویس راهنمای طبقات
  • ارائه سیستم صف نوبت دهی هوشمند
  • امکان اتصال به تلفن
  • امکان چاپ از مدارک لازم
  • امکان تعریف فرآیند
  • اعلام اطلاعیه ها و آئین نامه ها به صورت الکترونیکی

قابلیتها، مزایا و موارد استفاده وب کیوسکها

 

در عصر اطلاعات تبادل اطلاعات به صورت الکترونیک از ملزومات اساسی هر سازمان به شمار می­رود. با توجه به خصوصیات ویژه ایستگاههای اطلاع رسانی از جمله ارائه با کیفیت اطلاعات، شیوه استفاده آسان، تنوع برنامه پذیری آن، قابلیت دریافت اطلاعات از کاربر بنا به اهداف و نیاز هر سازمان این مجموعه به عنوان یکی از انتخابهای اصلی برای ایجاد ارتباط الکترونیک در آمده است. قابلیت توسعه ویژه این سیستم از جمله ایجاد ارتباط با شبکه های محلی و اینترنت، ارتباط با انواع سخت افزارها از جمله دستگاه Pos، بارکد خوان یا انواع سنسورها، دارا بودن پرینتر داخلی و تنوع برنامه پذیری، این مجموعه را به عنوان ابزاری ویژه با قابلیت تعریف کاربردهای متعدد، در دست طراحان و مدیران خلاق سازمانها درآوره است.

وب کیوسک­ها شامل پایه: بدنه کیوسک، سیستم کامپیوتر داخلی و مانیتور لمسی می­باشد؛ دیگر قطعات پرینتر، دوربین،کارت خوان، تلفن و... صورت اختیاریOptional می­باشند. قطعات سخت افزاری بوسیله نرم افزراهایی طراحی شده است که هر قطعه با توجه به نیاز هر سازمان بستر مناسبی را برای خدمت رسانی ایجاد می نماید که در ادامه توضیحات مختصری آوده­ایم.