شرکت پاسارگاد

شرکت برنامه نویسان پاسارگاد بزرگترین نرم افزار صندوق های قرض الحسنه با امکانات بالا اماده خدمت به شما عزیزان می باشد. شرکت پاسارگاد یکی از  برترین تولید کننده نرم افزار صندوق قرض الحسنه و تعاونی اعتبار در ایران، با تاکید بر ضرورت حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در مصرف کاغذ به عنوان راهکاری برای تحقق این مهم، سامانه های جدیدی همچون سامانه همراه بانک ، اینترنت بانک ، احراز هویت ، کارتابل گردش تسهیلات ، واریز آنی و … را به وجود آورده است؛ تا این سرمایه گران بها اتلاف نشود.

استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، بهره‌گیری از دانش متخصصان، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان، ایجاد ساختارهای پویا، رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، وجود مراکز ساختار یافته در درون شرکت و … اکنون پاسارگاد را بعد از یک دهه فعالیت موفق در رده پیشگامان این عرصه در ایران قرار داده است.

ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد.

در این راه انجام ماموریت شرکت با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات شرکت، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه تولید نرم افزار های مالی – اداری از اصلی‌ترین راهبردهای شرکت می‌باشد.

[ratings]

اسکرول به بالا