گواهینامه‌ها

گواهی نامه ایزو ۹۰۰۱ شرکت پاسارگاد از شرکت دکس آلمان

گواهی نامه ایزو ۹۰۰۱ از شرکت دکس آلمان

پاسارگاد اولین شرکت دریافت کننده گواهی نامه ایزو ۹۰۰۱ از شرکت دکس آلمان در حوزه تولید نرم افزار قرض الحسنه می باشد, این گواهینامه نشانه تضمین کیفیت نرم افزار ها می باشد و همچنین رعایت استاندارد ها در زمینه پاسخ گویی به شکایات مشتری و روند اصولی مدیریت شرکت می باشد.

گواهینامه صلاحیت برنامه صندوق قرض الحسنه

گواهی رتبه 3 از شورای عالی انفورماتیک

گواهی رتبه 3 از شورای عالی انفورماتیک نشان دهنده ساختار کامل سازمانی بر داشتن حداقل 15 نیروی متخصص کارشناس نرم افزار می باشد و شرکت پاسارگاد توانسته از بین رتبه 1 تا هفت رتبه خوب 3 را بدست بیاورد.

شرکت دانش بنیان در زمینه تولید نرم افزار قرض الحسنه در ایران

شرکت دانش بنیان در زمینه تولید نرم افزار قرض الحسنه در ایران

شرکت پاسارگاد توانسته از سال 1396 به عنوان یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید نرم افزار قرض الحسنه در ایران خود را معرفی نماید . دلیل این موضوع تولید سامانه های کامل نرم افزاری هست که با نرم افزار اصلی در تعامل می باشد و فنون کاربردی که کارشناسان این مجموعه استفاده کردند باعث شده دانش نابی در این زمینه بکار گیری شود و کاملترین نرم افزار صندوق قرض الحسنه و تعاونی اعتبار در ایران پدیدآوری شود.

اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت و معدن و تجارت

اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت و معدن و تجارت

اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت و معدن و تجارت در سال 1398 نمایانگر اصالت تولید نرم افزار و مالکیت کامل و بومی بودن کل نرم افزار می باشد و نشان می دهند کارشناسان تولید نرم افزار تمامی اصول طراحی، تولید و مستند سازی نرم افزار را رعایت کرده و در زمینه نرم افزار خبره می باشند.
سند مالکیت 100 درصدی نرم افزار

سند مالکیت 100 درصدی نرم افزار

سند هر نرم افزار اصالت و مالکیت آن را نمایش می دهد و طبق این سند مالکیت 100 درصدی نرم افزار در اختیار شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد می باشد و تمام حقوق مادی و معنوی آن در اختیار شرکت است که در سال 1391 این سند رسمی اخذ شده است.

گواهی تایید فنی نرم افزار صندوق قرض الحسنه پاسارگاد

اخذ گواهی تاییدیه نرم‌افزار در سال 1391

اخذ گواهی تاییدیه نرم افزار در سال 1391 گواه بر این دارد که از نظر شورای عالی انفورماتیک، محصول تولید شده دارای استاندارد های نرم افزاری می باشد و از همه لحاظ مورد تایید شورای عالی انفورماتیک می باشد و مورد تایید این سازمان می باشد.

شرکت پاسارگاد دارای واحد تحقیق و توسعه (R&D)

شرکت پاسارگاد دارای واحد تحقیق و توسعه (R&D)

شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد دارای واحد تحقیق و توسعه (R&D) می باشد و هم عضویت انجمن تحقیق و توسعه صنایع و معادن را دارد و هم گواهی مدیریت تحقیق و توسعه از آن و این بدان معنی است که شرکت همیشه رو به جلو و جدیدترین سامانه ها و تکنولوژی ها را در ساخت محصولات نرم افزار خود بکار می گیرد.

گواهینامه آموزش شرکت پاسارگاد برای مقابله با هک و جاسوسی الکترونیک

گواهی مقابله با هک و جاسوسی الکترونیک

کارشناسان فنی شرکت همواره دغدغه امنیت اطلاعات را داشتند و به همین خاطردر دوره مقابله با هک و جاسوسی الکترونیک شرکت و گواهی آنرا اخذ نموده اند.

گواهینامه آموزش شرکت پاسارگاد در کنفرانس ملی امنیت اطلاعات

گواهی دوره اسرائیل شناسی

اسرائیل همواره دشمنی برای ملت ایران بوده و هم از لحاظ نظامی و هم از لحاظ نرم افزاری ضربه هایی را به ما وارد کرده، از این لحاظ برای جلوگیری از خطرات احتمالی، کارشناسان این مجموعه در دوره اسرائیل شناسی شرکت و گواهینامه حضور آنرا اخذ نمودند تا شما با خیالی راحت از نرم افزار استفاده نمایید و نگرانی بابت هک شدن نداشته باشید.

اخذ گواهی مستند سازی ایزو 27001

اخذ گواهی مستند سازی ایزو 27001

اخذ گواهی مستند سازی ایزو 27001 یکی از استاندارد های معروف امنیت نرم افزار و مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان هست که توسط کارشناسان شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد این گواهینامه اخذ شده است.

صندوق قرض الحسنه رسالت قم

گواهی استاندارد ISMS

استاندارد ISMS جزء مهمترین استاندارد های امنیت اطلاعات هست که توسط کارشناس شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد اخذ شده است.

پیمایش به بالا