سامانه برداشت مستقیم از حساب

این سامانه نرم افزاری است که امکان برداشت مستقیم از حساب مشتری در بانک را در اختیار موسسات قرارمی دهد تا موسسه بتواند بر اساس مجوز برداشت اخذ شده از مشتری اقدام به عملیات برداشت وجه به میزان مبلغ قسط کند.در این روش، وام گیرنده برای پرداخت های اقساط تسهیلات خود هر بار نیاز به ورود اطلاعات کارت مانند رمز دوم ، Cvv2 و تاریخ انقضا  یا مراجعه حضوری به موسسه ندارند و تنها با یکبار انعقاد قرارداد و یا تفاهم نامه قادر به پرداخت از طریق حساب خود هستند.در برخی از موارد، کاربر به دلیل فراموش کردن انجام پرداخت در موعد مقرر امکان استفاده از سرویس موسسه مذکور را از دست می دهد، اما در صورتی که کاربر مجوز برداشت از حساب خود را در بستر امن را به موسسه بدهد،پرداخت های دوره ایی اقساط در زمان های مشخص شده به صورت خوکار و از این طریق انجام می شوند.

این امکان علاوه بر ایجاد ارزش افزوده برای کاربر از نظر پرداخت منظم، در تامین مالی موسسه مذکور نیز اثر به سزایی دارد. و باعث کاهش چشم گیر معوقات می شود.

 

در راستای اصل مشتری مداری و ارتقاء سطح رضایت مشتریان پاسارگاد، سامانه برداشت مستقیم نرم افزار پاسارگاد با مزایای کاربری آسان، افزایش سرعت کاربران و امنیت بالاتر راه اندازی گردیده است. این سامانه جهت بهره برداری اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله صندوق های قرض الحسنه، تعاونی های اعتبار و موسسات مالی و اعتباری طراحی گردیده است.

 

 

امکانات سامانه

  • سادگی پرداخت یکی از اولویت های مشتریان در استفاده از خدمات صندوق است.روش برداشت مستقیم این سامانه تجربه پرداخت ساده اقساط تسهیلات را به مشتریان ارائه می دهد.
  • ضریب امنیتی بالا
  • تبدیل مشتریان عادی به مشتریان وفادار
  • کاهش چشم گیر اقساط معوقه با توجه به برداشت مستقیم از حساب شخصی مشتری در نزد بانک.