پشتیبانی شرکت نرم افزاری پاسارگاد

پشتیبـانی هر محصـول یکی از مهــم تـرین نقــاط قوت آن محسوب می گردد. محصول بـدون پشتیبانی نمی تواند برای استفاده کنندگان قابل اتکا و مورد اعتماد باشد.شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان خود برای ارایه خدمـات پشتیبـانی بـه موقع، مناسب و موثر تاکید دارد. از این رو مرکز پشتیبانی همیشه مورد توجه مدیریت شرکت نیز بوده است.مرکز پشتیبانی با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و بــا استفاده از زیـرساختهـای نرم افزاری و سخت افزاری موجود، آماده ارائه خدمات پشتیبانی به اعضای خانواده بزرگ پاسارگاد می باشد.معیار موفقیت مرکز پشتیبانی بر اساس سنجش رضایت مشتــری است، در نظـرسنجی های صورت گرفته، سطح رضـایت مشتــریان به میزان چشمگیری مثبت بوده و این نظر سنجی بطــور مداوم صورت می گیرد.مــرکز پشتیبانی در راستــای ارائــه خدمــات پشتیبـانی با کیفیت و ســرعت مطلوب، سعی نموده است تا خدمات خود را به شکل های مختلفی در اختیار خانواده پاسارگاد قرار دهد، و همواره سعی در بهبود کیفیت و همچنین توسعـه خدمـات خود نیـز نموده است.امیدواریم که با کمک خانواده بزرگ پاسارگاد بتوانیم هر روز شاهد ارتقا کیفیت پشتیبانی و همچنین رضایت ۱۰۰درصدی آنها باشیم.

 

 

پشتیبانی شرکت

 

مشتریان گرامی توجه فرمایید که پشتیبانی شرکت پاسارگاد صبح ها از ساعت ۸ الی ۱۴ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۵ الی ۱۹ میباشد. 

امکانات فنی

  • روش کار گروهی:متدلوژی تولید نرم افزارهای شرکت بر اساس Agile Development نسخه Scrum می باشد. طراحان و برنامه نویسان این شرکت با نرم افزار Team Foundation به صورت گروهی طراحی ،پیاده سازی ، تست وتحویل را انجام می­دهند.
  • شناخت و طراحی:طراحی نرم افزار بر اساس استاندارد UML و با ابزار Visual Paradigm انجام و مستند سازی شده است.تمامی مستندات مربوط به شناخت اولیه و تحلیل ها با این استاندارد تهیه شده است.
  • زبان برنامه نویسی:زبان برنامه نویسی بر پایه .Net 4 و به زبان قدرتمند C# می­باشد.
  • ابزار گزارش گیری و گزارش ساز:ابزار Stimulsoft ابزار گزارش گیری می باشد که سازگاری کاملی با زبان فارسی دارد.
  • مدیریت بانک اطلاعاتی:بانک اطلاعاتی نرم افزار با مدیریت قوی SQL Server 2008 R2 می باشد.
  • روش اتصال به داده ها توسط نرم افزار:روش اتصال به داده ها توسط نرم افزار با روش به روز و نوین WCF انجام می شود که بر این اساس نرم افزار می تواندبه صورت تحت وب با کمترین پهنای باند کار نماید.
  • تست نرم افزار:توسط دو نرم افزار Test Complete و Microsoft MTM عملیات تست نرم افزار توسط گروه تست کننده انجام می­گیرد. بر روی نرم افزار هم تست جعبه سیاه و هم تست جعبه سفید انجام می­پذیرد.
  • امنیت نرم افزار:تست های امنیتی و مخرب بر روی نرم افزار توسط کارشناسان این شرکت با مدرک مدیریت امنیت اطلاعات از کشور آلمان انجام می­شود