راهنمای خرید نرم افزار قرض الحسنه

امروزه دنیای دیجیتال روز به روز بیشتر رو به جلو قدم برداشته و زندگی و رفاه بیشتری را برای مردم به ارمغان می آورد. این رفاه، مخصوصا در درگیری کمتر روزمره با نظام بانکی کشور قابل مشاهده است. صندوق قرض الحسنه نیز از این موهبت مستثنی نبوده و روز به روز شاهد پیشرفت صندوق های قرض الحسنه هستیم که خود را بیشتر و بهتر با دنیای دیجیتال وفق می دهند  نیز میپردازند، تا آرامش را به مشتریان خود هدیه داده و در وقت و هزینه های آن ها صرفه جویی کنند. به این ترتیب مدیران این موسسات سعی در انتخاب و  طراحی و تولید نرم افزار سفارشی برای موسسه خود داشته اند.

از همین رو نرم افزارهای بسیاری جهت کار با صندوق قرض الحسنه نوشته شده است. یکی از بهترین آن ها، نرم افزار قرض الحسنه پاسارگاد است. برنامه نویسان مجرب  شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد با بررسی روش کارکرد صندوق قرض الحسنه آن را نوشته و پیاده سازی کرده اند. این برنامه صندوق قرض الحسنه به دلیل پشتیبانی همه ساعته و راحتی کار با آن، در میان موسسات، اعتبار بیشتری داشته و مشتریان به آن فیدبک بهتری داده اند.

 

با آشنا شدن مدیران قرض الحسنه و موسسات مالی با نرم افزارهای مدیریت قرض الحسنه، انتخاب بهترین نرم افزار تبدیل به چالش شد. وجود رقبای بسیار در زمینه نرم افزار و تفاوت در حین شباهتی که بین نرم افزارها است، انتخاب را برای خرید نرم افزار قرض الحسنه سخت و سخت تر کرده است. در این مقاله ما به شما کمک کرده تا ویژگی های یک نرم افزار صندوق قرض الحسنه را شناخته و بهترین تصمیم را برای خرید بگیرید.

هنگام خرید نرم افزار قرض الحسنه به چه مواردی توجه کنیم؟


شرکت تولید کننده نرم افزار مدارکی برای ارائه دادن دارد؟

یکی از نکاتی که در هنگام خرید نرم افزار قرض الحسنه باید به آن توجه کرد میزان اعتبار شرکت تولید کننده آن است. آیا شرکت نویسنده نرم افزار مدارک تخصصی و سابقه کافی در این زمینه دارد؟ این که شرکتی استانداردهای لازم را داشته و گواهینامه های مرتبط و کافی ارائه دهد، در کنار سابقه ی درخور می تواند نشانه خوبی برای اعتماد کردن باشد.

خرید نرم افزار قرض الحسنه
خرید نرم افزار قرض الحسنه

تخصص شرکت نرم افزاری نویسنده نرم افزار مدیریت صندوق قرض الحسنه

شاید این مساله بسیار ساده بنظر برسد، ولی گاهی به دلایل مختلف شرکتی در لیست قرار می گیرد که به صورت اختصاصی روی نرم افزارهای مالی کار نمی کند، برای همین انتخاب شرکتی که متخصصین لازم برای نوشتن این نرم افزار را دارند، اهمیت بالایی دارد. این کار باعث می شود نرم افزاری انتخاب کنید که نویسنده آن روی کار شما تسلط داشته و تجربه قبلی کسب کرده باشد. به عنوان مثال، شما هیچگاه برای تشخیص بیماری تخصصی قلبتان به پزشک عمومی مراجعه نمی کنید، بلکه به متخصص آن مراجعه می کنید. در انتخاب شرکت نویسنده نرم افزار، تخصص، جز ۵ مورد مهم است.

نرم افزار صندوق قرض الحسنه ای که ارائه می دهند، چه قابلیت هایی دارد؟

در مرحله آخر خرید، زمانی که از بین تعدادی نرم افزار، چند مورد را انتخاب کردید، باید از دید تخصصی تری آن ها را بررسی کنید. به عنوان مثال:

 1. دقت کنید که آیا قابلیت های لازم را دارند؟
 2. آیا در صورت لزوم می توان به نرم افزار قابلیت بیشتری اضافه کرد؟
 3. آیا می توان از آن در تمام دستگاه های الکترونیکی مانند موبایل، تبلت و کامپیوتر استفاده کرد؟
 4. آیا می توان قبل از خرید به دموی آن را در دسترس داشت؟
 5. آیا این نرم افزار با برنامه های دیگر هم خوانی دارد؟
 6. آیا روی همه سیستم عامل ها قابل استفاده است؟
 7. استفاده از آن برای عموم راحت است؟
 8. طراحی کاربرپسندی دارد؟

و دیگر مواردی که برای شما اهمیت دارد را هنگام خرید نرم افزار قرض الحسنه به طور تخصصی بررسی کنید.

نرم افزار باید به صورت ۲۴ ساعته و هر روز هفته پشتیبانی شود.

پشتیبانی از محصول و خدماتی که خریده می شود، برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است. حال اگر این محصول نرم افزاری باشد که به دلیل الگوریتم ها و نظام آن ممکن است هر لحظه دچار مشکل خاصی شود، پشتیبانی اهمیتی چند برابر دارد. از دیگر مواردی که باعث ارزشمند شدن پشتیبانی می شود، کار مشتری با نرم افزار است. ممکن است تمام مشتری ها نتوانند به خوبی از نرم افزار بهره ببرند، پس آموزش و پشتیبانی می تواند این خلا را برای آن ها پر کند. به همین دلیل، به مدیران موسسات و صندوق های قرض الحسنه توصیه می شود که هنگام خرید نرم افزار قرض الحسنه نرم افزاری را انتخاب کنند که شرکت نویسنده آن، پشتیبانی، آموزش و نصب را پوشش دهد. اگر آموزش ها به صورت تصویری و با محتوای مناسب باشد، مسلما تاثیر بیشتری خواهند داشت.

 

تفاوت شرکت برنامه نویسان پاسارگاد در زمینه نرم افزار صندوق قرض الحسنه، آشنایی آن با نظام بانکی است، به همین منظور از نیاز مشتریان آگاهی داشته و سامانه هایی را برای آن ها طراحی کرده است. از جمله این سامانه ها که در کنار نرم افزار در دسترس هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سامانه تلگرام بانک
 • سامانه همراه بانک
 • سامانه خودپرداز
 • سامانه تلفن بانک
 • و …

اگر بعد از مطالعه این مقاله کنجکاو شدید تا درباره ویژگی نرم افزار قرض الحسنه پاسارگاد اطلاعات کسب کنید، به سایت نرم افزار صندوق قرض الحسنه پاسارگاد مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

با امتیاز دهی به ما در ارائه مقاله بهتر کمک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا