وب سایتهای قرض الحسنه در کمک به آسان شدن اعطای تسهیلات به متقاضیان وام نقش مهم و اساسی را ایفا میکنند، باید بگوییم که وب سایتهای قرض الحسنه با دیگر وب سایتهای موجود کمی تفاوت دارند و تنها به معرفی صندوق قرض الحسنه نمی پردازند. این وب سایتها از یک پنل کاملا پیشرفته برای اعطای وام، و حسابرسی استفاده میکنند و به طور معمول به نرم افزارهای صندوق قرض الحسنه معروف هستند.

اما اگر شما در گروه افرادی هستید که قرض الحسنه شما به نرم افزار آنلاین و یا همان وب سایت اختصاصی قرض الحسنه مجهز نیست می توانید از نرم افزارهای دیگر که به تسهیل شدن امور قرض الحسنه کمک میکند استفاده کنید ما در ادامه به تعدادی از این نرم افزارها اشاره می کنیم.

قبل از معرفی این نرم افزارها یادآور می شوم که شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد با بررسی نیازمندی های صندوق قرض الحسنه، نرم افزار صندوق قرض الحسنه را طراحی و اجرا کرده است که تمامی ویژگیهایی که در نرم افزارها میخوانید را در بر میگیرد.

مجموعه امکاناتی که برنامه نرم افزار صندوق قرض الحسنه پاسارگاد دارد عباتند از: بخش مدیریت مشتریان، مدیریت وام و تسهیلات ، امکانات گزارش‌گیری مالی، امکانات چک، امکان مدیریت اسناد، امکان پیگیری معوقات و مهمترین موضوع ایجاد امنیت. 

بنابراین، نرم افزار صندوق قرض الحسنه که توسط شرکت BNP Co توسعه داده شده است، می‌تواند جایگزین مناسبی برای سایت‌های معرفی باشد. با استفاده از این نرم افزار، صندوق قرض الحسنه خود را بهبود داده و به سرعت و کیفیت بهتری در ارائه خدمات به مشتریان دست خواهد یافت. برای اطلاعات بیشتر به صفحه نرم افزار صندوق قرض الحسنه مراجعه کنید.

۱. سیستم مدیریت مشتریان (CRM)


از مجموعه نرم افزارهایی که برای صندوق های قرض الحسنه و در کنار وب سایتهای قرض الحسنه می تواند مفید می باشد  سیستم مدیریت مشتریان یا CRM هست.

به کمک نرم افزار مدیریت مشتریان یا CRM میتوانید اطلاعات مشتریان را به صورت جامع و کامل جمع آوری کنید و همچنین دسترسی به این اطلاعات برای شما بسیار آسان خواهد شد.

مجموعه اطلاعاتی که به کمک این نرم افزار جمع آوری می شود عبارتند از:  مشخصات فردی ، سرمایه اولیه، تاریخچه حساب کاربری شخص مانند: تعداد پرداختها ، برداشتها، مقدار پول پس انداز، تعداد وام و مبلغ وام تعداد اقساط پرداخت شده.

 

معرفی نرم افزارهای موزد نیاز صندوق قرض الحسنه
معرفی نرم افزارهای موزد نیاز صندوق قرض الحسنه

۲. سامانه مدیریت مالی


سامانه مدیریت مالی از دیگر  نرم افزارهایی است که میتواند در کنار سایت صندوق قرض الحسنه برای صندوق قرض الحسنه مفید باشد،

این نرم افزار نیز به بهبود فرآیند حسابرسی مالی افراد در صندوق قرض الحسنه کمک می کند . این نرم افزار به صندوق قرض الحسنه کمک میکند به کمک سامانه مدیریت مالی،  اطلاعاتی همچون میزان درآمد، سرمایه  و … به سادگی می توان به دست آورد.

۳. سیستم مدیریت اسناد


سیستم مدیریت اسناد یا Document Management System (DMS) نیز از دیگر پیشنهاداتی هست که برای صندوقهای قرض الحسنه می تواند مناسب باشد

سیستم مدیریت اسناد کمک میکند تا تمامی اسناد و مدارک و همچنین فایلهای مرتبط به افرادی که در قرض الحسنه ثبت نام کرده اند دسته بندی و سازماندهی شود.

۴. نرم افزارهای گزارش‌گیری و آنالیز داده


یکی از بخشهای حساس و زمان گیر در صندوق قرض الحسنه گزارش گیری می باشد ، نرم افزارهایی که در این بخش کار میکنند می توانند سرعت و کیفیت این بخش را تسهیل بخشند و به بهتر شدن عملکرد صندوق کمک کنند.

این نرم افزار اطلاعات مرتبط به حساب مانند تعداد وام، میزان بدهی، تعداد مشتریان فعال، تعداد وامهای معوق را گزارش گیری می کنند.

نرم افزار صندوق قرض الحسنه پاسارگاد بخش اختصاصی را در نرم افزار قرض الحسنه خود به این منظور پیاده سازی کرده تا در کنا دیگر گزینه هایی که برای یک صندوق قرض الحسنه نیاز است از این بخش به راحتی استفاده کند.

 

۵. نرم افزارهای ارتباطی و هماهنگی


نرم افزارهای ارتباطی برای ایجاد ارتباط سریع بین مشتری، اعضا و تیم می باشد. به کمک نرم افزار می توان به صورت مستقیم با مشتریان ارتباط برقرار کرد، اطلاعات و پیام‌ها را به اشتراک بگذارید و فرایندهای کاری را هماهنگ کنید. ا

۶. نرم افزارهای امنیتی


در عملیات بانکداری و قرض الحسنه بخش امنیت بسیار حائز اهمیت می باشد و داشتن نرم افزار امنیتی یک بخش مهم و اساسی است. این نرم افزارها از وجود ویروس و یا دسترسی هکر ها به حسابها جلوگیری میکند

نرم افزار صندوق قرض الحسنه پاسارگاد با استفاده از الگوریتمهای رمزنگاری بسیار قوی و رعایت تمامی مسائل موفق به کسب رتبه امنیت در نرم افزار ها گردیده است 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

با امتیاز دهی به ما در ارائه مقاله بهتر کمک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا