نشانه هایی برای آپدیت کردن نرم افزار حسابداری

آیا کسب و کار شما به نرم افزار قدیمی حسابداری عادت کرده است؟ آیا تا به حال به ذهن شما خطور کرده که برای موفقیت در کسب و کارتان نیاز به آپدیت کردن نرم افزار حسابدری خود دارید؟ اگر بله، شما به مرحله درستی رسیده اید! ویژگی های مفیدی که همراه با آپدیت کردن نرم افزار حسابداری به روز می شوند، کار کارکنان را بسیار آسان‌تر و کارآمدتر کرده و در زمان و هزینه شما بیشتر صرفه جویی می کند. برای همین اگر نشانه های زیر را در نرم افزار خود دیدید، توصیه می شود که نرم افزار حسابداریتان را به روز کنید.

آپدیت کردن نرم افزار حسابداری
آپدیت نرم افزار حسابداری

۹ علامت آپدیت کردن نرم افزار حسابداری


امروزه، بسیاری از مشاغل دارای سیستم مدیریت موجودی هستند که دستی است و خطاهای انسانی زیادی دارد. از نرم افزارهای قدیمی حسابداری می توان این نشانه های منفی را مشاهده کرد:

 • نرم افزار زمان زیادی برای جمع آوری گزارش های مالی صرف می کند.
 • CRM به طور کل از سیستم های دیگر قطع شده است.
 • کارهای حسابداری ساده روزانه، پیچیده تر می شوند.

بدون آپدیت کردن نرم افزار حسابداری نمی توانید انتظار داشته باشید که کسب و کار شما نتیجه مناسبی بگیرد. در زیر علائم مهمی که از نشانه های زمان مناسب برای آپدیت کردن نرم افزار حسابداری هستند آورده شده است:

۱- نمی توانید به سیستم ابری وصل شوید.

با نرم افزار قدیمی، امکان وصل شدن به فضای ابری را ندارید. بدین معنی که نیاز به زیرساخت های دیگری خواهید داشت. همچنین ویژگی هایی که ناشی از اتصال به سیستم ابری است را نیز نداشته باشید، مانند:

دسترسی از راه دور
امنیت پیشرفته
پشتیبانی فنی شبانه روزی

که در طولانی مدت می تواند گردش کار را در مجموعه مختل کند.

۲- گزارش لحظه ای از این طریق دشوار می شود.

اگر بخواهیم به سادگی آن را توضیح دهیم، گزارش در زمان واقعی به معنای جمع آوری داده های به روز و انتقال آن به کاربران در همان زمان وقوع است. اطلاعاتی که در زمان واقعی ارائه می شوند به مدیران کمک می کند تا تصمیمات سریع‌تری را در محدودیت های زمانی خاص اتخاذ کنند.

بدون آپدیت کردن نرم افزار حسابداری زمان بیشتری برای آماده سازی این گزارشات نیاز است. که این امر می تواند فرصت های سودآور را بیشتر از دست داده و ریسک خطا نیز بیشتر شود.

گزارش لحظه ای
گزارش لحظه ای

۳- فقدان دید صحیح بر شرایط

این روزها، نرم افزار حسابداری که نمای کلی از کل کسب و کار و وضعیت مالی آن را در یک صفحه ارائه می دهد، ترجیح بیشتری دارد. اما بدون آپدیت کردن نرم افزار حسابداری نمی توانید بینش دقیقی از هر حوزه کاری به دست آورید. ممکن است با مسائل مربوط به ادغام سیستم حسابداری و سیستم های دیگر مانند موارد زیر روبرو شوید:

 • CRM
 • کنترل موجودی
 • انبارداری

نرم افزارهای حسابداری کسب و کار خارج از آپدیت، این دید کامل از تمام شرایط را به شما نخواهد داد.

فقدان دید صحیح بر شرایط
فقدان دید صحیح بر شرایط

۴- غیر قابل استفاده در گوشی های همراه

این یک واقعیت است که نرم افزار قدیمی حسابداری، مشکلات متعددی دارد و قابلیت همگام سازی با تلفن های همراه را ندارند. همین باعث می شود که کسب و کار شما در رقابت عقب بماند. در اینجا به چند علامت هشدار دهنده اشاره کرده‌ایم:

 • نرم افزار حسابداری شما برنامه هایی برای سیستم عامل تلفن همراه مانند iOS و Android ارائه نمی دهد.
 • قابلیت های محدودی در دستگاه های تلفن همراه، دارد.
 • روی دستگاه تلفن همراه شما کار می کند ولی ویژگی های ضروری را پوشش نمی دهد.

۵-  با هیچ برنامه جدیدی ادغام نمی شود.

CRM و مدیریت موجودی نقش های نزدیک و در عین حال مهمی در حسابداری دارند. اکثر شرکت ها از برنامه های مختلفی برای هر یک از آن‌ها استفاده می کنند تا بتوانند کسب و کار خود را به راحتی اداره کنند.
ناتوانی در وارد کردن یا خارج کردن داده ها از سایر برنامه ها، کار نیروهای انسانی را بیشتر می کند. در حال حاضر، اکثر نرم افزارهای حسابداری مدرن با سایر برنامه های کاربردی سازگار هستند و آپدیت کردن نرم افزار حسابداری به نیروی انسانی در کسب و کارها کمک می کند.

عدم ادغام
عدم ادغام

۶- ویژگی های اتوماسیون محدود

اتوماسیون مربوط به تعدادی از کارهای حسابداری مشکل که معمولاً نرم افزارهای خاصی آن ها را انجام می دهند، به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خود را رشد دهید. آپدیت کردن نرم افزار حسابداری این موارد را برای شما آسان تر کرده و بدون آن ممکن است با مشکلات زیر روبرو شوید:

 • ایجاد فاکتورهای تکراری
 • ایجاد صورتحساب های تکراری
 • شرایط و ضوابط پیش فرض
 • برنامه ریزی ارائه فاکتورها
 • یادداشت مشتری روی فاکتورها
 • فرستادن ایمیل های پیش فرض
 • تبدیل یک فاکتور با یک کلیک
 • تولید اتوماتیک گزارش های حسابداری و موارد دیگر
اتوماسیون محدود
اتوماسیون محدود

۷- نداشتن محل پرداخت

آیا تا به حال در هنگام پرداخت با کارت اعتباری در یک فروشگاه با دستگاه های POS با مشکلاتی مانند قطع شدن اینترنت یا تشخیص ندادن کارت، روبه رو شده اید؟ این ها مشکلاتی است که آپدیت کردن نرم افزار حسابداری آن‌ها را برطرف می کند.

درگاه های پرداخت به فروشگاه آنلاین اجازه می دهد تا به حساب بانک شما متصل شود. بدون آپدیت کردن نرم افزار حسابداری گزینه ای برای پرداخت در نرم افزار پیدا نخواهید کرد. این کار باعث نارضایتی مشتریان می شود.

نداشتن محل پرداخت
نداشتن محل پرداخت

۸- داشتن یک ارز پرداختی

بدون آپدیت کردن نرم افزار حسابداری گزینه های حساب ارزی محدود خواهد بود. آپدیت کردن نرم افزار حسابداری ویژگی چند ارزه بودن را برای قسمت های مختلف نرم افزار اضافه می کند، از جمله:

 • مشتریان
 • فروشندگان
 • سطوح قیمت
 • حساب‌های بانکی
 • کارت های اعتباری
 • حساب‌های دریافتی
 • حساب‌های پرداختی
داشتن یک ارز پرداختی
داشتن یک ارز پرداختی

۹- نرم افزار به طور مرتب به روز می شود.

نرم افزار حسابداری قدیمی ممکن است به طور مرتب به روز رسانی نشود. بدون آپدیت کردن نرم افزار حسابدرای خطاها و باگ هایی به وجود خواهد آمد که باعث خراب شدن نرم افزار شده و حتی برخی از عملکردها را محدود کند.

آپدیت کردن نرم افزار حسابداری
آپدیت نرم افزار حسابداری

فواید آپدیت کردن نرم افزار حسابداری


امنیت

امنیت داده ها اولویت اصلی مشاغل است. علاوه بر این، وقتی صحبت از داده های حسابداری می شود، همه چیز از اهمیت بیشتری برخوردار است. آپدیت کردن نرم افزار حسابداری اطلاعات را بهتر ذخیره کرده و قابلیت پشتیبان گیری روتین را به آن می دهد. این کار امنیت اطلاعات را تضمین کرده و فشار کاری روی نرم افزار و شما کاهش خواهد یافت. آپدیت کردن نرم افزار حسابداری اکثر مشکلات و خطاهای احتمالی را از بین می برد.

امکان دسترسی از دور

نسخه ابری نرم افزار حسابداری به کاربران مختلف اجازه می دهد تا روی یک فایل در مکان های مختلف و با دستگاه های متفاوت کار کنند. این کار تضمین می کند که کارکنان راحت بتوانند از هرجایی کار کنند. این مساله بهره وری کسب و کار را به حداکثر می رساند، زیرا کارکنان عملاً به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با هم کار می‌کنند.

فواید آپدیت کردن نرم افزار حسابداری
فواید به روز کردن نرم افزار حسابداری

سهولت سفارش سازی

آپدیت کردن نرم افزار حسابداری ویژگی های بهتر و پیشرفته تری را ارائه می دهد. با سفارشی سازی بهتر، تمایز، رشد و تغییر در سبک کسب و کار راحت تر سازگار می شود.

اطلاعات به روز شده

سیاست های مالیاتی، الگوهای حسابداری، قوانین و …، مستعد تغییرات مکرر هستند. این امر بر معادلات حسابداری با حاشیه وسیع تاثیر می گذارد. آپدیت کردن نرم افزار حسابداری می تواند کار را آسان کرده و تغییراتی که ممکن است با اطلاعات مختلف ایجاد شود را تنظیم می کند.

نرم افزار حسابداری شرکت برنامه نویسان نو اندیش پاسارگاد با قابلیت های مقرون به صرفه تر بودن، بالا بودن امنیت آن، پشتیبانی فنی مناسب و دیگر ویژگی ها بهترین انتخاب برای کسب و کار شماست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

با امتیاز دهی به ما در ارائه مقاله بهتر کمک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا